Логотип 'ОФЕК_КНТЕУ'

ОТЕФК

Одеський торговельно-економічний
фаховий коледж

bgHeader1

АНОНС

anons

Стоп кібербулінг!


<strong>stopkiber2021</strong>




Сьогодні, 4 березня, студенти 2-го курсу провели виховну лекцію за темою "Стоп Кібербулін!г".

Студентам розповіли про види буллінгу, як це впливає на підлітків, та як захиститися від нього. Нажаль, на сьогоднішній день кібербулінг - дуже розповсюджений, тому вміти захищатися варто. "Ваша безпека - у ваших руках Будьте обачними "

Стрімкий розвиток інформаційних та комунікаційних технологій безпосередньо впливає на забезпечення та дотримання прав людини. Цифрове середовище створює унікальні можливості для реалізації права на освіту, участі в управлінні державними справами, свободу вираження поглядів та доступу до інформації. Водночас, окрім можливостей, розвиток технологій супроводжується й ризиками дотримання прав людини.

Вразливими до ризиків, що несуть інформаційні та комунікаційні технології, також є діти. Адже, перебуваючи в онлайн, не всі вони знають про правила безпеки в Інтернеті, а також про загрози та реальність їх наслідків у мережі. Тому діти можуть опинитись у ситуації кібербулінгу.

Кібербулінг — це знущання, приниження, агресивні напади, які здійснюють за допомогою різних гаджетів (зокрема телефонів), з використанням інтернету, будь-яких електронних (цифрових) технологій.

За даними дослідження, проведеного дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у 2018 році, серед 10–17-річних українців кожен п’ятий підліток визнає себе жертвою онлайн-знущань.

Сподіваємося, що всі присутні отримали якісь нові знання, що зможуть допомогти їм.

<strong>stopkiber2021</strong>


<strong>stopkiber2021</strong>