Логотип 'ОФЕК_КНТЕУ'

ОТЕФК

Одеський торговельно-економічний
фаховий коледж

bgHeader1

АНОНС

anons

Safer Internet Day


<strong>saferinternetday2021</strong>




09 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

Коледж також долучился до івенту: циклова комісія природничо-математичних дисциплін провела тренінг «День безпечного Інтернету 2021»

День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. Центр кращого Інтернету представляє Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні.

170 країн офіційно підтримали День безпечного Інтернету 11 лютого 2020 року. В Україні до Дня безпечного Інтернету офіційно долучились понад 1700 закладів освіти, бібліотек, молодіжних центрів, громадських організацій, органів влади, медіа та бізнесових організацій в усіх областях України. Понад 170 000 дітей та молодих людей взяли участь в офіційно зареєстрованих заходах, присвячених безпеці в Інтернеті.

<strong>saferinternetday2021</strong>


<strong>saferinternetday2021</strong>


День безпечного Інтернету має на меті долучити до співпраці дітей і молодь, батьків і вихователів, освітян, педагогів і соціальних працівників, представників індустрії та політиків, надихаючи їх відігравати свою роль у створенні найкращого Інтернету

У ході тренингу студенти виконали інтерактивні завдання . «Легально чи нелегально», «Участь онлайн – зміни офлайн», «Вплив, про який я знаю». Пройшли Веб-квест «Безпечний Інтернет». (знаходиться за посиланням http://kwestblogproekt1.blogspot.com )

<strong>saferinternetday2021</strong>


<strong>saferinternetday2021</strong>


Інтернет – це чудове місце! Мережа відкриває двері до яскравого, захопливого світу безмежних можливостей для досліджень, спілкування та творчості. Порівняно з офлайн-середовищем, це місце, де допитливість і творчість можуть процвітати, і де молодь розвиває широкий спектр навичок, здавалося б, у менш загрозливому середовищі. Проте Інтернет має свої пастки для необачних. Як і у всіх інших аспектах життя підлітків, навчання має важливе значення для розвитку більш осмислених навичок

Пам’ятайте:
• Регулярно перевіряйте налаштування конфіденційності на сайтах соціальних мереж та, де це потрібно, оновлюйте їх.
• За можливості, використовуйте безпечні сайти, наприклад https, оскільки інформація, надіслана на ці сайти, шифрується.
• Якщо у вас немає часу ознайомитись з усіма положеннями та умовами на новому сайт, подумайте, чи не варто використовувати інструменти типу EULAlyzer (EULAlyzers – програма для аналізу ліцензійної угоди. Під час встановлення програмного забезпечення ніколи не клацайте мимо ліцензійної угоди. Вставте її в EULAlyzer. Дізнайтеся, чи програмне забезпечення, яке ви збираєтеся встановити, відображає спливаючі вікна, передає особисту інформацію, використовує унікальні ідентифікатори для відстеження вас, або набагато більше. EULAlyzer може аналізувати ліцензійні угоди за лічені секунди і надавати детальний перелік потенційно цікавих слів і фраз).
• Ми всі несемо відповідальність за повідомлення про неприйнятний зміст, який ми знаходимо в Інтернеті. Чим частіше ми робимо це, тим більше допомагаємо зробити Інтернет кращим місцем для всіх.

#SID2021 #SaferInternetDay, #ДеньБезпечногоІнтернету #ofek #отефк #офек21 #ПроектОБСЄВУкраїні #НайкращийІнтернет