Логотип 'ОФЕК_КНТЕУ'

ОФЕК КНТЕУ

Одеський фінансово-економічний
коледж Київського національного
торговельно-економічного
університету

АНОНС

anons

Зустріч випускників 2019!


<strong>zustrichvipusknikiv2019</strong>

День зустрічі випускників – свято, яке єднає усіх: студентів, випускників, викладачів, друзів коледжу. Здається, що може бути спільного у людей, котрі навчалися на різних спеціальностях, навіть у різних століттях?! Звичайно – всіх нас об’єднує любов до ОФЕК КНТЕУ!

Нині випускники жадають показати своїм дітям та внукам, де вирувало їх життя, де навчались і отримували знання, реалізовували свої таланти та розвивалися. Можливо, саме вони в майбутньому гордо зватимуться студентами ОФЕК КНТЕУ.

Відкриваючи свято, директор коледжу к.е.н. . доцент Гура Ольга Леонідівна, привітала усіх гостей, випускників, студентів, співробітників, вступників та наголосила: «Коледж стрімко розвивається в усіх сферах: науковій, спортивній, громадській. Приємно бачити, яких талановитих студентів та успішних випускників ми маємо. Це все для вас і завдяки вам!».

З вітальними словами виступили директор інституту Квач Ярослав Петрович, декан фінансово-облікового факультету інституту Продан Тетяна Яківна

Актова зала коледжу була заповнена атмосферою гарного настрою, яскравих посмішок, приємних спогадів. Привертали увагу гарячі рукостискання та обійми давніх друзів.

Найдорожчими гостями стали випускники різних років та найбільші групи випускників
- 1979 року, які цього дня відзначали 40 років з дня випуску!
- 1994 року, які цього дня відзначали 25 років з дня випуску!

Зі святом коледж привітала викладач – методист минулих років Калашнікова С. М., яка викладала фінанси у 1979- 1998 роках. Світлана Миколаївна висловила подяку колежу за організацію свята та наголосила, що запорука успіху будь-якого вишу – його студенти: активні, енергійні, розумні та цілеспрямовані.

Зі словами подяки до викладачів звернулись зі сцени випускники минулих років, пригадавши найкращі роки навчання в коледжі: Конюченко Ольга Володимирівна (випускниця 1979 року), Гальчинський В’ячеслав Миколайович та Баранець Олег Васильович (випускники1993 року), Москальчук Тетяна Григорівна (випускниця 1994 року) та Можаровський В’ячеслав Вікторович (випускник 1994 року) та інші.

Святкування продовжилося у неформальній атмосфері: гості свята прогулювалися рідним - проте оновленим коледжем, його затишною територією, фотографувалися, та, спілкуючись зі студентами, відчули той самий зв'язок поколінь.

Фотозвіт за посиланням: ФОТО

#ofek #офек #офэк #коледж #колледж #офеккнтеу #офэккнтэу #випуск #выпускник #друзья #студент

<strong>zustrichvipusknikiv2019</strong>

<strong>zustrichvipusknikiv2019</strong>

<strong>zustrichvipusknikiv2019</strong>