Логотип 'ОФЕК_КНТЕУ'

ОФЕК КНТЕУ

Одеський фінансово-економічний
коледж Київського національного
торговельно-економічного
університету

АНОНС

anons

Зустріч випускників 2018


zustrichvipusknikiv2018

День зустрічі випускників – свято, яке єднає усіх: студентів, випускників, викладачів, друзів коледжу. Здається, що може бути спільного у людей, котрі навчалися на різних спеціальностях, навіть у різних століттях?! Звичайно – всіх нас об’єднує любов до ОФЕК КНТЕУ!
26 травня, в останню суботу місяця, студенти коледжу підготували урочистий концерт з нагоди свята.
С привітальним словом виступила директор коледжу к.е.н. . доцент Гура О.Л., яка від усього серця привітала зі святом випускників, студентів, співробітників, розповіла про досягнення та перспективи роботи alma mater.
Цього дня до коледжу завітали випускники 1978 року, 1982, 1983, 1988, 2003, 2008 та інших років. Актова зала коледжу була заповнена атмосферою гарного настрою, яскравих посмішок, приємних спогадів. Привертали увагу гарячі рукостискання та обійми давніх друзів.
Зі святом коледж привітала викладач – методист минулих років Калашнікова С. М., яка викладала фінанси у 1979- 1998 роках. Світлана Миколаївна висловила подяку колежу за організацію свята та наголосила, що запорука успіху будь-якого вишу – його студенти: активні, енергійні, розумні та цілеспрямовані.
Зі словами подяки до викладачів звернулись зі сцени випускник минулих років, пригадавши найкращі роки навчання в коледжі.
Святкування продовжилося у неформальній атмосфері: гості свята прогулювалися рідним - проте оновленим коледжем, його затишною територією, фотографувалися, та, спілкуючись зі студентами, відчули той самий зв'язок поколінь.
Фотозвіт за посиланням: ФОТО
#ofek #офек #офэк #коледж #колледж #офеккнтеу #офэккнтэу #випуск#выпускник #друзья #студент

zustrichvipusknikiv2018


zustrichvipusknikiv2018


zustrichvipusknikiv2018


zustrichvipusknikiv2018