Логотип 'ОФЕК_КНТЕУ'

ОФЕК КНТЕУ

Одеський фінансово-економічний
коледж Київського національного
торговельно-економічного
університету

АНОНС

anons

Зустріч випускників.


Кожного року в останню суботу травня відбувається зустріч випускників Одеського торговельно-економічного інституту КНТЕУ та Одеського фінансово-економічного коледжу КНТЕУ. У зустрічі взяли участь випускники минулих років (1972-2015).
З вітальними словами виступили декан фінансово-облікового факультету інституту Продан Тетяна Яківна, директор коледжу Гура Ольга Леонідівна, які розповіли всім присутнім про здобутки нашої Альма-матер.
Своїх колишніх вихованців та колег привітала старший викладач Калашникова Світлана Миколаївна
zustrich2017

Також поділилися спогадами про роки навчання випускники: Скріпніченко Євгенія Георгіївна (випускниця 1972 року), Міхневич Світлана Анатоліївна (випускниця 1987 року) та Гальчинський В’ячеслав Миколайович (випускник 1993 року), які розповіли про свої студентські роки, подякували та низько вклонилася викладачам, які дали їй гідну освіту та направили на вірний шлях кар’єрного та життєвого росту. (фото 2017-1, фото 2017-3 ).

zustrich2017

zustrich2017

Мистецькі привітання подарували випускникам студенти інституту. Гості під час свята мали можливість переглянути фотокартки, згадати студентські роки, поспілкуватися зі своїми однокурсниками та викладачами. Учасники зустрічі зробили фото на згадку.
Шановні випускники, вітаємо Вас з ювілеями випусків та бажаємо творчих звершень, професійного зростання, і пам’ятайте, двері рідного навчального закладу завжди відкриті для Вас. Наступна зустріч випускників відбудеться останню суботу травня 2018 року.