Логотип 'ОТЕФК_КНТЕУ'

ОТЕФК

Одеський торговельно-економічний
фаховий коледж

bgHeader1

АНОНС

anons

Знайомство із ДПС в Одеській області


<strong>znaydps2021</strong>
Головне управління Державної податкової служби в Одеській області 1 червня провело «День відкритих дверей» для студентів економічних та юридичних спеціальностей, в якому взяли участь студенти Одеського торговельно-економічного інституту та Одеського торговельно-економічного фахового коледжу КНТЕУ

В залі засідань студенти мали змогу поспілкуватись з керівництвом управління, а саме: заступником начальника Головного управління ДПС в Одеській області Володимиром Поповим, Бондаренко Анатолієм Борисовичем та іншими посадовими особами.

«Приємно відзначити, що молоде покоління виявляє неабиякий інтерес до роботи фіскальної служби, а деякі зі студентів можливо і замислились над обранням у майбутньому професії податківця» - підкреслила Наталія Йосипівна.

Зустріч проходила у формі діалогу. Молодь активно цікавилася особливостями діяльності податкової служби, а також питаннями щодо умов працевлаштування в органах ДПС.

На завершення студенти подякували фахівцям Головного управління ДПС в Одеській області за корисну та пізнавальну інформацію, а податківці побажали студентам бути успішними, досягати омріяної мети, щоб у майбутньому стати гідними громадянами і сумлінними платниками податків.

Такі зустрічі важливі як для новоствореної податкової служби, так і для молоді. Студентам це допоможе у виборі професії чи започаткуванні власної справи.

<strong>znaydps2021</strong>


<strong>znaydps2021</strong>