АНОНС

Випуск 2023!

30 червня 2023р. велика родина випускників Одеського торговельно-економічного фахового коледжу із славною 78-річною історією на ринку освітніх послуг поповнилася новими фахівцями, яким вручили дипломи нового Європейського зразкаВипуск дипломованих фахівців, головна подія наприкінці кожного навчального року для нашого закладу освіти! Урочисті заходи з нагоди вручення дипломів випускникам 2023 року розпочали з вшанування пам’яті Героїв, що віддали своє життя за незалежність та вільне майбутнє рідної України!Сьогоднішнього свята не було, якби не наші Захисники

Привітання від директорки Ольги Гури, напутнє і хвилююче слово кураторів груп… А у відповідь слова вдячності наставникам, педагогам, керівництву коледжу та батькам, за величезний багаж знань, навички і досвід. Сьогодні ми гордо випускаємо у світ наших найкращих випускників, і удвічі приємніше бачити їх патріотизм, активну громадянську позицію, їх добрі і чуйні серця, адже серед усіх професій у світі, найважливіша – бути хорошою людиною. Впевнені, що за такою свідомою та активною молоддю – світле та щасливе майбутнє нашої України.
Пам'ятайте, що кожна історія має свій початок та кінець... А також і продовження... Чекаємо вас на програмах підготовки БАКАЛАВРІВ! А також нагадуємо, що кожного року, в останню суботу травня чекаємо Вас на родинне свято «День коледжу», де збираються всі випускники минулих років!