АНОНС

Вибір зроблено.

Рада Студентського Самоврядування (РСС) – найважливіший орган студентського самоврядування.

Головне завдання Ради студентського самоврядування полягає у захисті прав та задоволенні інтересів здобувачів освіти Коледжу через забезпечення самореалізації найактивнішої частини студентства; залучення до активного студентського життя всіх, кому воно цікаве; розвиток особистісних рис, лідерських якостей, організаторських здібностей студентської молоді.

10 жовтня 2023р. студенти познайомились з кандидатами на посаду голови Ради студентського самоврядування, вислухавши пропозиції кожного. Серед кандидатів: Волошин Святослав, Драч Марія, Пуя В’ячеслав. У всіх були різні досягнення та пропозиції, але одна ціль - поліпшення активної діяльності студентів. Кожному кандидату бажаємо плідно працювати у складі студради.

11 жовтня за результатом таємного голосування новим Головою Ради студентського самоврядування Коледжу обрано студента групи ФБС 7/22 Пуя В’ячеслава!

Бажаємо йому успіхів в розвинені в справах нашого коледжу .Сподіваємося , що він буде гарною головою .

На найближчий час В’ячеслав та команда РСС пропонує такі івенти у нашому колледжі:

1. День піжам

2. Хелловін

3. День субкультур

4. Місс Фінанси

Також він пропонує зробити різні гуртки для наших студентів. Наприклад музчиний гурток, спортивний гурток, літературний гурток

Вітаємо В’ячеслава з перемогою на виборах! Бажаємо ніколи не сумніватися в собі і завжди досягати поставленої мети. Завжди мати підтримку команди і мати перспективу для розвитку! Багато успіхів попереду!