Логотип 'ОФЕК_КНТЕУ'

ОТЕФК

Одеський торговельно-економічний
фаховий коледж

bgHeader1

АНОНС

anons

"Вуса Карпенко-Карого"


<strong>vusakarpenkokarogo2020</strong>
«Сцена мій кумир, театр – священний храм для мене!»
І.Карпенко-Карий

Цьогоріч виповнюється 175 років від дня народження видатного драматурга Івана Карпенка-Карого ( Тобілевича)

Серед драматургів, які постачали театр корифеїв сценічною продукцією, найбільш талановитим виявився Іван Карпенко-Карий. В історію національного театру й українського красного письменства він увійшов як талановитий актор, батько української комедії та української трагедії, митець, велич творчого доробку якого досі викликає щире подивування. Як актор Іван Карпенко-Карий віртуозно зіграв ролі Назара Стодолі з однойменної драми Т.Шевченка, Герасима Калитки («Сто тисяч»), Терентія Пузиря (« Хазяїн»), Мартина Борулі та Омелька (« Мартин Боруля»), Потоцького (« Сава чалий») з власних творів.

Написавши вісімнадцять п’єс, Карпенко-Карий став найяскравішою зіркою в сузір’ї кращих українських драматургів.

Пам’ять про геніального корифея увіковічено в багатьох місцях України, на батьківщині споруджено пам’ятник і відкрито літературно-мистецький заповідник «Хутір Надія», а Київський національний інститут театрального мистецтва з гордістю носить ім’я Івана Карпенка-Карого.

З нагоди 175-річчя від дня народження драматурга, режисера та актора Івана Карпенка-Карого 29 вересня в нашому коледжі пройшов івент «Вуса драматурга»

Великого майстра театрального слова наші студенти вшанували інсталяціями "Театр корифеїв" та "Сцена - мій кумир".

Також із задоволенням охочі взяли участь у святковій вікторині, а на ярмарку пригостились печивом у вигляді вусів та капелюхів

Окрім цього за бажанням можна було насолодитися інсценізацією уривка з комедії І. Карпенка-Карого "Мартин Боруля" у виконанні наших студентів-акторів або переглянути відеофільм про життя та цікаві факти драматурга.

А яскрава тематична фотозона допомогла зафіксувати хороші враження та емоції цього дня)))

<strong>vusakarpenkokarogo2020</strong>


<strong>vusakarpenkokarogo2020</strong>


<strong>vusakarpenkokarogo2020</strong>


<strong>vusakarpenkokarogo2020</strong>