АНОНС


Пробний день!

anons

ВСУ – могутній щит і меч нашої Вітчизни!

Починаючи з 2014 року, 14 жовтня в нашій країні відзначають День захисників і захисниць України. Головна мета святкування – нагадати кожному громадянину, що захист Батьківщини – це найвищий обов’язок. А ще ми маємо пам’ятати про подвиги героїв, які в різні часи боронили свободу та незалежність нашої землі. Щоб молоде покоління усвідомлювало цінність героїзму захисників і захисниць України.


Цьогоріч, через повномасштабне вторгнення Росії, це свято для кожного українця набуло нового значення.


До дня захисників і захисниць України в коледжі проведено низку заходів:виховна лекція на тему: «Відданість Батьківщині та українському народу на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, виховання інтересу до української народної спадщини, зокрема до історії козацтва»;психологічний тренінг «Емоційний стан під час війни»;круглий стіл за темою: «Козаччина – героїчна сторінка в історії України».


На честь свята вітаємо всіх, хто носить високе звання захисника України! Шлемо сердечні вітання учасникам війни, військовослужбовцям, ветеранам,батькам і матерям солдатів та бажаємо міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди Вам і вашим родинам.


ВСУ – могутній щит і меч нашої Вітчизни, який завжди зможе дати відсіч нападникам і ворогам!