АНОНС

anons

Випуск 2022!

30 червня 2022р. велика родина випускників Одеського торговельно-економічного фахового коледжу із славною 77-річною історією на ринку освітніх послуг поповнилася фахівцями з фінансів банківської справи та страхування денної форми навчання, яким вручили дипломи нового Європейського зразка

Щирі вітання випускникам висловило керівництво коледжу, викладачі із побажаннями професійного зростання, кар’єрних здобутків та особистого розвитку

Приємно відзначити, що 9 «Молодших спеціалістів» та 5 «бакалаврів», показавши високий рівень знань та продемонструвавши відмінні успіхи у навчанні, отримали дипломи з відзнакою .

Одеський торговельно-економічний фаховий коледж пишається своїми випускниками! Ви – мужні студенти, які під час навчання пережили пандемію та застали війну, але попри все вчилися!

Бажаємо, щоб отримані знання допомогли Вам реалізувати найсміливіші плани та мрії, досягати нових кар’єрних злетів та вершин!

Пам'ятайте, що кожна історія має свій початок та кінець... А також і продовження... Чекаємо вас на програмах підготовки БАКАЛАВРІВ!

А також нагадуємо, що кожного року, в останню суботу травня чекаємо Вас на родинне свято «День коледжу», де збираються всі випускники минулих років!