Логотип 'ОТЕФК_КНТЕУ'

ОТЕФК

Одеський торговельно-економічний
фаховий коледж

bgHeader1

АНОНС

anons

Випуск 2021


<strong>vipusk2021</strong>
30 червня 2021р. велика родина випускників Одеського торговельно-економічного фахового коледжу КНТЕУ із славною 76-річною історією на ринку освітніх послуг поповнилася фахівцями з фінансів банківської справи та страхування денної форми навчання, яким вручили дипломи нового Європейського зразка

<strong>vipusk2021</strong>


Щирі вітання випускникам висловило керівництво коледжу, викладачі із побажаннями професійного зростання, кар’єрних здобутків та особистого розвитку
Приємно відзначити, що 10 студентів, показавши високий рівень знань та продемонструвавши відмінні успіхи у навчанні, отримали дипломи з відзнакою . Директорка коледжу, Ольга Гура вручила їм пам’ятні ювілейні монети КНТЕУ.
Яскравим подарунком для всіх присутніх також був виступ Шоу- балету «13»!

<strong>vipusk2021</strong>


Одеський торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ пишається своїми випускниками! Бажаємо, щоб отримані знання допомогли Вам реалізувати найсміливіші плани та мрії, досягати нових кар’єрних злетів та вершин!
Пам'ятайте, що кожна історія має свій початок та кінець... А також і продовження... Чекаємо вас на програмах підготовки БАКАЛАВРІВ!
А також нагадуємо, що кожного року, в останню суботу травня чекаємо Вас на родинне свято «День коледжу», де збираються всі випускники минулих років!

<strong>vipusk2021</strong>


<strong>vipusk2021</strong>


<strong>vipusk2021</strong>