Логотип 'ОФЕК_КНТЕУ'

ОФЕК КНТЕУ

Одеський фінансово-економічний
коледж Київського національного
торговельно-економічного
університету

АНОНС

anons

Випуск 2019


<strong>vipusk2019</strong>

В одеському фінансово-економічному коледжі та Одеському торговельно-економічному інституті КНТЕУ відбулися урочистості з нагоди випуску молодших спеціалістів та бакалаврів денної форми навчання.

Завершився відрізок життєвого шляху випускників наших ЗВО. Відбулося 74-те урочисте вручення дипломів.

Директор коледжу, Ольга Леонідівна Гура, привітала випускників із завершенням важливого етапу освітнього становлення і висловила надію, що всі вони залишать у своїх серцях добрі, світлі спогади про ці роки навчання.

Уся урочиста частина свята була хвилюючою та зворушливою. Випускники із посмішкою та словами вдячності зверталися до викладачів та батьків. Неодноразово у студентів, викладачів, батьків та гостей свята були зронені сльози радості та легкого суму за випускниками.

А родзинкою свята став традиційний танець – вальс. Вишукані й стильні хлопці та дівчата кружляли у ніжному танку, після якого зірвали хвилю овацій.

За традицією, випускний завершився зустріччю світанку нового дня, з якого починається те майбутнє, про яке мріяли випускники. Майбутнє, яке буде залежати від кожного з них, майбутнє, яке вони тримають у своїх руках.

Бажаємо нашим випускникам завжди залишатися веселими, як студенти, впевненими, як професіонали та ніколи не припиняти вчитися, тому – зустрінемося на наступному рівні освіти!

Фотозвіт https://www.facebook.com/pg/ofek.knteu/photos/?tab=album&album_id=2521408041423446

<strong>vipusk2019</strong>

<strong>vipusk2019</strong>

<strong>vipusk2019</strong>

<strong>vipusk2019</strong>

<strong>vipusk2019</strong>