Логотип 'ОФЕК_КНТЕУ'

ОФЕК КНТЕУ

Одеський фінансово-економічний
коледж Київського національного
торговельно-економічного
університету

АНОНС

anons

Тероризм – глобальна проблема сучасного світу


<strong>terorizm2018</strong>

У зв’язку з соціально-політичною та криміногенною ситуацією в державі і, як наслідок, значним підвищенням загрози виникнення надзвичайної ситуації терористичного характеру Гайдаржи Оксана Ярославівна, викладач курсу «Безпека життя», та Вінгурт Ірина Юріївна, «Медико-санітарна підготовка» організували та провели тематичний тренінг «Тероризм. Надзвичайні ситуації. Терористичний акт у навчальному закладі із загрозою вибуху».

У першій частині зустрічі Гайдаржи О.Я. розкрила поняття «тероризм», «терористичний акт», визначила основні напрямки протидії сучасному тероризму, розповів про правила поведінки заручника у полоні та під час штурму бійцями спецпідрозділів, наголосила на необхідності психологічної реабілітації після визволення. Також Оксана Ярославівна ознайомила студентів з нормативно-правовою базою боротьби з тероризмом.

У другій частині І.Ю. Вінгурт провела інструктаж з питань охорони праці та першої медичної допомоги. Право на здоров’я та безпечні умови праці – невід’ємне право кожної людини у будь-якій країні світу. Доповідь була дуже жвавою і визвала зацікавленість у студентів, які тільки почали навчання.

Студенти мали змогу спробувати накласти пов’язку –шапочку при травмах голови, навчилися накладати джгут при кровотечі, фіксувати переломи.

Тренінг допоміг зрозуміти, наскільки їхнє життя залежить від них самих, від їхнього ставлення до самих себе і оточуючих.

<strong>terorizm2018</strong>

<strong>terorizm2018</strong>

<strong>terorizm2018</strong>

<strong>terorizm2018</strong>