Логотип 'ОФЕК_КНТЕУ'

ОФЕК КНТЕУ

Одеський фінансово-економічний
коледж Київського національного
торговельно-економічного
університету

АНОНС

anons

Таємниця гроту


<strong>taemgrot2018</strong>

Студенти 11 групи Одеського фінансово-економічного коледжу з куратором Бахчеван Е.В, відвідали Одеський художній музей, де ознайомились із визначною колекцією предметів мистецтва, а також поринули у таємницю гроту в будівлі музею.

Музей розташувався в самому центрі Одеси, у старовинному палаці Наришкіних, збудованому у 1820-і роки в кращих традиціях російського класицизму. У 1888 році палац придбав тодішній одеський міський голова, видатний громадський діяч, меценат і колекціонер Григорій Маразлі, який і передав його місту з метою влаштування в ньому музею вишуканий мистецтв. Відкриття музею відбулося 24 жовтня 1899 року.

Колекція музею сьогодні вважається однією з найбільш значних і різнопланових в Україні. У даний час вона нараховує понад 10 тисяч предметів образотворчого мистецтва: живопису, графіки, скульптури, іконопису, декоративно-прикладного мистецтва.

У музеї студенти побачити картини визнаних майстрів мистецтва XІХ–XX століть — Івана Айвазовського, Іллі Рєпіна, Ісаака Левітана, Василя Сурикова, Михайла Врубеля, Валентина Сєрова, Миколи Реріха, Зінаїди Серебрякової, Костянтина Сомова, Наталії Гончарової, Василя Кандинського та багатьох інших.

В підземний хід ведуть потаємні двері в правому куті вестибюля музею. Спустившись вниз по сходах, потрапляєш в зал, оформлений у вигляді грота з фонтаном посередині і, як би спонтанно утвореними, сталактитами. Кажуть, що на особливі торжества в цьому фонтані замість води було вино. З цього залу хід йде далі. Колись він виводив до моря.

Хід має відгалуження - помилковий хід з глибокої ямою-пасткою. Яма була зроблена для захисту замку та жорстокого жарту над гостям – там була фальшива підлога, яка переверталася, коли на неї наступали. У центрі грота на скалі сидить сова - втілення таємного всезнання ночі ...

Екскурсія завершилась прогулянкою Приморським бульваром та набережною Морвокзалу.

#ofek #коледж #студент #студсовет #колледж

<strong>taemgrot2018</strong>

<strong>taemgrot2018</strong>

<strong>taemgrot2018</strong>

<strong>taemgrot2018</strong>

<strong>taemgrot2018</strong>

<strong>taemgrot2018</strong>