АНОНС

anons

Студентські дебати

Студенти 2 курсу #отефк взяли участь у дебатах!

Професійні дебатери добре володіють засобами, як вербальної, так і не вербальної комунікації, що дозволяє їм створити потрібне враження в аудиторії та отримати її прихильність. Однак, розвивати ці навички вони починають саме за часів свого студентства. Вони розвивають критичне мислення, аргументацію, навички публічного виступу, вони вчать самостійно досліджувати тему, шукати інформацію та відстоювати свою точку зору.

Гра відбулись у форматі Британських парламентських дебатів – один з розповсюдженіших та найдавніших форматів дебатів, що грається по всьому світу та користується великою популярністю, дякуючи своїй динамічності, великій різноманітності резолюцій та орієнтації на імпровізацію та ерудицію. Відповідно до правил, учасники дізналися теми тільки за 5 хвилин до виступу, судді провели жеребкування, сторона парламенту "Пропозиція" мала впровадити законопроект, сторона опозиції спростувати всі аргументи парламенту.

Команди активно обмінювалися думками на різні актуальні суспільні теми. Наприклад, «Соціальні мережі руйнують сучасне життя», «Чи слід вважати, що туризм приносить більше шкоди ніж користі суспільству», «Що важливіше: гроші чи кохання». У змаганнях перемогла команда групи ФБС-1! Було напружено, але дуже цікаво!

Студенти мали нагоду не тільки бути переконливими в аргументах, в які вони вірять заздалегідь, але й примірити на себе роль протилежної сторони, що продемонструвало справжній професіоналізм майбутніх фахівців.

denmovi091117

denmovi091117

denmovi091117