Логотип 'ОФЕК_КНТЕУ'

ОФЕК КНТЕУ

Одеський фінансово-економічний
коледж Київського національного
торговельно-економічного
університету

АНОНС

anons

Спортивне свято


<strong>sportsv2019</strong>

4 листопада у ДФСК «Локомотив» регіональної філії» Одеська залізниця» відбулося спортивне свято з нагоди «Дня регіональної філії «Одеська залізниця», в якому взяла участь збірна команда Одеського торговельно-економічного інституту та Одеського фінансово-економічного коледжу КНТЕУ.

Команд-учасників змагань привітав заступник директора Регіональної філії з фінансово-економічних питань Підлубний Олег Васильович, побажав усім учасникам змагань продемонструвати найкращі зразки гри та визначити у безкомпромісній боротьбі найсильнішу команду, а також позичив всім успіхів, впевненості у своїх силах, повної мобілізації внутрішніх можливостей, абсолютної концентрації та волі до перемоги.

Серед п’яти учасників змагань, серед яких: Одеський коледж транспортних технологій, Одеське професійне училище залізничного транспорту та будівництва, Одеська об’єднана дирекція залізничних перевезень регіональної філії «Одеська залізниця», Апарат управління регіональної філії «Одеська залізниця», наша команда посіла друге місце.

Висловлюємо щиру подяку керівництву регіональної філії» Одеська залізниця» за запрошення та сподіваємось на подальшу співпрацю!

<strong>sportsv2019</strong>


<strong>sportsv2019</strong>


<strong>sportsv2019</strong>