АНОНС

Пізнаємо Кобзаря

У ці весняні дні з нагоди 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка в кожному куточку нашої країни вшановують пам’ять великого Кобзаря. Не стоїть осторонь цих подій і наш коледж: як і щороку, колектив проводить традиційні або започатковує нові заходи до днів вшанування письменника і художника, вірного сина України.

Студенти коледжу прийняли участь у музичній вікторині, присвяченій творчості Тараса Шевченка, у конкурсі " Його вірші оживають" на краще декламування та ілюстрування ( із генеруванням за допомогою ШІ) поезій Тараса Шевченка. Студенти коледжу також долучилися до флешмобу в соціальній мережі "Фейсбук" "Єднаймо душі словом Кобзаря!", ініційованому ДУ "Науково- методичний центр вищої та фахової передвищої освіти".

До цього дня бібліотека коледжу підготувала цікаву виставку, де можна було побачити книжки письменника 1939 року видання. Запрошуємо відвідати нашу бібліотеку!

Тарас Шевченко - не лише великий поет, а й художник, громадський діяч, борець за права людини та свободу. Він своєю мудрістю, патріотизмом і любов'ю до українського народу пройшов через найтемніші періоди історії. Навіть після стількох років його твори залишаються джерелом невичерпного натхнення та національної гордості.

Слава Україні!💙💛