Логотип 'ОФЕК_КНТЕУ'

ОФЕК КНТЕУ

Одеський фінансово-економічний
коледж Київського національного
торговельно-економічного
університету

АНОНС

anons


17-19 травня 2017 року Жмурко Ганна, студентка 21 групи, прийняла участь у ІІІ турі Х Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. у 2017 році (в супроводі викладача інформатики і комп’ютерної техніки Е.В. Бахчеван). Жмурко Ганна представляла ВНЗ І-ІІ р. а. Одеської області. Олімпіада проводилась у Нововолинському електромеханічному коледжі м. Нововолинськ Волинської області.
В олімпіаді приймали участь 24 студента – представники областей України (переможці обласних олімпіад). Олімпіадні завдання були досить складними і цікавими.
Відкриття і завершення олімпіади відбувалось в урочистій атмосфері. Організаційний комітет Х Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. у 2017 році, адміністрація м. Нововолинськ, адміністрація і студенти Нововолинського електромеханічного коледжу підготували святкове привітання і нагородження призерів і часників олімпіади.
Учасники олімпіади також ознайомились з історією, будівлею та комп’ютерними лабораторіями Нововолинського електромеханічного коледжу, історією та мальовничою природою Нововолинська.

Olimp
Жмурко Ганна, студентка 21 групи

Урочисте відкриття ІІІ туру Х Всеукраїнської олімпіади з інформатики та
комп’ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. у 2017 році

Olimp

Olimp

Olimp

Olimp

Засідання організаційного комітету та журі олімпіади, жеребкування, аналіз змісту олімпіадних завдань.

Olimp

Olimp

Olimp

Комп’ютерні лабораторії Нововолинського електромеханічного коледжу

Olimp

Olimp

Діючий 3-D принтер, створений студентами Нововолинського електромеханічного коледжу

Olimp