Логотип 'ОФЕК_КНТЕУ'

ОТЕФК

Одеський торговельно-економічний
фаховий коледж

bgHeader1

АНОНС

anons

Одеська область – територія можливостей!


<strong>odobl2021</strong>
З нагоди 89-ї річниці утворення Одеської області в Коледжі пройшов круглий стіл «Одеська область – територія можливостей!»

Студенти коледжу також відвідали Одеський центр української культури та взяли учать у святкуванні 89-річчя Одеської області.

Одеська область — найбільша за територією область України, розташована на південному заході країни. Одна з найрозвиненіших областей країни в економічному, туристичному, культурному та науковому напрямках. На півночі та сході межує з Вінницькою, Кіровоградською та Миколаївською областями, омивається водами Чорного моря, на півдні — з Румунією, на заході — із Молдовою. До складу області входить острів Зміїний.

Одеську область було утворено 27 лютого 1932 року, коли ЦВК СРСР затвердив постанову IV позачергової сесії ВУЦВК від 9 лютого 1932 року про створення на території Української СРР п'яти областей. У 1954 році до її складу увійшла територія колишньої Ізмаїльської області (територія від Дністровського лиману до р. Дунай).

В ході роботи круглого столу студенти розглянули такі теми, як

- ІСТОРІЯ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
- ПОТЕНЦІАЛ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
- ЕКОНОМІКА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
- ТУРИЗМ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ
- ПОРТИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
- ІНВЕСТИЦІЙНА ПРИВАБЛИВІСТЬ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
- БАНДИТСЬКА ОДЕСА

Розглянуті питання визвали велику зацікавленість та жваву дискусію серед наших студентів.

Для Одеського регіону важливим є розвиток підприємництва як ключового фактора розвитку економіки. Відповідно, стратегічними завданнями створення конкурентного середовища, яке б сприяло припливу інвестицій в економіку регіону, можуть стати: спрощення доступу підприємств до довгострокових кредитів; впровадження інструментів стимулювання енерго- та ресурсозбереження, розвиток рекреаційного туризму.

#одеськаобласть #одещина #офек #отефк #студент

<strong>odobl2021</strong>


<strong>odobl2021</strong>


<strong>odobl2021</strong>


<strong>odobl2021</strong>


<strong>odobl2021</strong>