Логотип 'ОФЕК_КНТЕУ'

ОФЕК КНТЕУ

Одеський фінансово-економічний
коледж Київського національного
торговельно-економічного
університету

АНОНС

anons

«Магнітне поле»


magpole26022018

26 лютого 2018 року в 11 групі викладачем циклової комісії природничо-математичних дисциплін Кушніренко Н.П. було проведено інтерактивну лекцію-візуалізацію з фізики на тему «Магнітне поле».

Людину пронизують міріади магнітних полів різного походження. Вона звикла до магнітних явищ і ставиться до них легковажно, часом навіть не підозрюючи, скільки магнітів навколо і яку дію (добру або погану) вони здійснюють на живі організми. Досить сказати, що Земля – гігантський блакитний магніт, а Сонце – жовта плазмова куля – ще більш грандіозний магніт. У наших квартирах десятки магнітів: у комп’ютерах, у динаміках, у годинниках, магнітні замки, лічильники електроенергії, нарешті, сувенірні магніти на холодильнику і т.д. Самі ми - теж магніти: біоструми, що течуть в нас, народжують навколо нас химерний візерунок магнітних силових ліній…

Як же побачити магнітне поле? Яку дію воно чинить? Де застосовується? Що таке магнітна буря? Ці та багато інших питань було поставлено перед студентами на цій нетрадиційній лекції. Відповіді на них отримувались шляхом сумісного обговорення, проведення цікавих фізичних експериментів, переглядом мультимедійної презентації, розв’язанням графічних задач.

Не знаєте, як мотивувати студентів до навчання? Кращий спосіб – зробити науку цікавою. Візуалізація навчальної інформації здатна творити чудеса! Я впевнена, що навчання має бути не тільки корисним, але і по-справжньому захоплюючим!

Дякую студентам 11 групи за увагу і активну роботу на занятті!!!magpole26022018

magpole26022018

magpole26022018

magpole26022018