АНОНС

Квіз«У світі інформатики, хімії, біології»

ОТЕФК – це заклад освіти, де студенти не обмежуються загальноосвітньою навчальною програмою, тому що у нас вони мають можливість розвиватися як багатогранні особистості завдяки участі в цікавих та корисних додаткових заходах.

Інтелектуальні ігри існують вже давно, нам вони відомі ще з перших ігор «Що? Де? Коли? «. Але зараз цей формат переживає справжній бум. Назва «Квіз» походить від англійського quiz – вікторина. Квіз – це своєрідний інтелектуальний тімбілдинг, який допомагає згуртувати колектив, навчить злагоджено працювати в команді й весело провести час разом.

21 жовтня 2022 року викладачами інформатики, хімії, біології циклової комісії природничо-математичних дисциплін був проведений онлайн Квіз-інтелектуальна гра «У світі інформатики, хімії, біології» серед студентів 1 курсу. У квізі взяли участь дві команди студентів коледжу, а також команда Ізмаїльського агротехнічного фахового коледжу. Змагання були цікавими, напруженими, динамічними, інтелектуальними. Переможцями стали гості ОТЕФК, але і наші студенти достойно продемонстрували свої знання в області інформатики, хімії та біології, логічне мислення та кмітливість.

#quiz#квіз#гра #освіта #студент