АНОНС

Квіз «У світі інформатики, хімії, біології»





ОТЕФК – це заклад освіти, де студенти не обмежуються загальноосвітньою навчальною програмою, тому що у нас вони мають можливість розвиватися як багатогранні особистості завдяки участі в цікавих та корисних додаткових заходах.

Інтелектуальні ігри існують вже давно, нам вони відомі ще з перших ігор «Що? Де? Коли? «. Але зараз цей формат переживає справжній бум. Назва «Квіз» походить від англійського quiz – вікторина. Квіз – це своєрідний інтелектуальний тімбілдинг, який допомагає згуртувати колектив, навчить злагоджено працювати в команді й весело провести час разом.

25 жовтня 2023 року викладачами інформатики, хімії, біології циклової комісії природничо-математичних дисциплін був проведений Квіз - інтелектуальна гра «У світі інформатики, хімії, біології».

У заході брали активну участь студенти першого курсу. Команди учасники:

"Комп'ютерна Інфузорія" (ФБС-09),

"Молекула" (Фаховий коледж промислової автоматики та інформаційних технологій Одеського національного технологічного університету),

"Гомоголи" (ФБС-10)

"Windows 11" (ФБС-11/ФКС-01).

Квіз складався з раундів, які включали в себе різноманітні питання та завдання з хімії, біології та інформатики. Все пройшло у дружній атмосфері, і студенти з великим інтересом ділилися своїми знаннями. Захід сприяв підвищенню інтересу до науки та стимулював навчання в цих галузях.

В результаті перемогла команда "Комп'ютерна Інфузорія", але важливо зазначити, що всі учасники продемонстрували видатні знання та старанність. Ми вдячні усім учасникам та організаторам цієї вікторини за успішне проведення заходу.

СЛАВА УКРАЇНІ💙💛

#quiz #квіз #гра #освіта #студент