Логотип 'ОТЕФК_КНТЕУ'

ОТЕФК

Одеський торговельно-економічний
фаховий коледж

bgHeader1

АНОНС

anons

КНТЕУ - 75!


<strong>knteu752021</strong>
Колектив та студенти ВСП «Одеський торговельно-економічний фаховий коледж КНТЕУ» щиро вітає наш Київський національний торговельно-економічний університет зі славетним ювілеєм – 75-річчям з нагоди створення.

За роки існування Університет пройшов великим шляхом: від Київського філіалу Всесоюзного заочного інституту радянської торгівлі до визнаного навчально-наукового комплексу з сучасною матеріально-технічною базою та новітніми освітніми технологіями, став одним з найвідоміших та найпрестижніших закладів вищої освіти України!

КНТЕУ – це всесвітньовідомий ЗВО, який динамічно розвивається і користується повагою і визнанням у системі вищої освіти і науки не лише в нашій державі, але й далеко за її межами!

Особлива творча атмосфера, висококваліфікований професорсько-викладацький склад, широкий спектр освітянських послуг приваблюють молодь і закріплюють у її свідомості престижність навчання в університеті.

Висловлюємо щиру подяку за тісну і плідну співпрацю, націлену на всебічний розвиток молодого покоління нашої держави!

Через пандемічні обмеження колектив та студенти коледжу приєдналися до святкування ювілею через платформу на ютуб-каналі, а також згадали яскраві івенти попередніх офлайн-зустрічей!<strong>knteu752021</strong>


<strong>knteu752021</strong>


<strong>knteu752021</strong>