АНОНС

Інтелект-форум «Українська книга на Одещині»

9 червня 2023р. Коледж прийняв участь в роботі Інтелект-форуму на базі Одеської національної наукової бібліотеки.


ІНТЕЛЕКТ-ФОРУМ – щорічний загальнонаціональний захід соціокультурного та науково – комунікативного спрямування, у рамках якого відбулася ХХІІІ Всеукраїнська виставка – форум “Українська книга на Одещині’’ та ІV Одеса Бібліо Саміт – всеукраїнська науково – практична конференція з міжнародною участю. У рамках Інтелект – форуму відбулися різноманітні заходи:


- відбулася зустріч з Наталією Марченко в Одеській національній науковій бібліотеці ХХІІІ Всеукраїнської виставки – форуму “Українська книга на Одещині’’, у відділі міжнародних проектів. Яка провела семінар “Поліфонія біографічного простору: сучасні моделі реконструкції життєпису’’. Наталія Марченко – кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Інституту біографічних досліджень Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського;


- відбулася зустріч з відомою одеською художницею С.Г.Крижевською, яка представила власні роботи на виставцікартин створених у 2022 – 2023рр., - “Час тривоги та сподівань” в Одеській національній науковій бібліотеці;


-провів зустріч Андрій Кокотюха – представник сучасної літератури,з читачами щодо сучасної літератури;


-видавництва«Кондор», «Астролябія» та «Азіатика» представили літературу власного виробництва.


Основними напрямами «Кондор» (видавництво)є видання книжок, гуртова й роздрібна торгівля книгами та паперовими виробами. Особливу увагу приділяє навчальній літературі.

Видавництво «Астролябія» є українським видавництвом, що було засноване 2000 року у Львові і видає, здебільшого українською мовою, художню літературу, а також книги з філософії, психології, історії, археології, права, політичних наук, економіки та бізнесу, мілітарну літературу. Видавництво «Азіатика»друкує як наукові монографії, так і яскраво ілюстровану науково-популярну літературу.


Інформація на Інтелект – форумі була корисною для коледжу і для користувачів бібліотеки ОТЕФК. Вона розширює кругозір щодо різноманіття книг зокрема сучасної літератури.