Логотип 'ОФЕК_КНТЕУ'

ОФЕК КНТЕУ

Одеський фінансово-економічний
коледж Київського національного
торговельно-економічного
університету

АНОНС

anons

Інструментарій маркетингу в дії

Гарний дизайн – добрий бізнес.
Т. Уотсон


<strong>instrumarket2019</strong>

Сьогодні, 09 жовтня, під такими гаслами відбулася цікава екскурсія студентів ОФЕК КНТЕУ в супермаркеті «Сільпо» за адресою Люстдорфська дорога, 54. Площа торговельної точки складає 1000 кв. м.

Торгова мережа «Сільпо» – одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів. Входить в торгово-промислову групу Fozzy Group. Організатори заходу Голка В.Є., завідувач відділення та Кучеренко Є.С., викладач дисципліни маркетинг.

Супермаркет вразив своєю креативністю тому що оформлений у незвичайному стилі. В цій торговельній установі компанія задля оформлення використала тематику німецького села, а саме - Баварський стиль. Сільпо не вперше дивують незвичайним дизайном в супермаркетах мережі. Компанія відкрила в Києві супермаркети в стилі Арт Деко та в стилі «Ілюзія», а також магазини в стилі середньовічного замку в Луцьку, «Аліси в країні чудес» у Львові та «Ямайський супермаркет» в Броварах.

Нас щиро привітали, екскурсію провели провідні фахівці закладу, Маковейчук Тетяна, заступник керуючого супермаркету, та Червенкова Лілія, фахівець по роботі з персоналом. Екскурсія супроводжувалася презентацією і дегустацією смаколиків власного виробництва. Студенти активно ставили запитання і отримували компетентні роз’яснення.

Ми дуже вдячні представникам адміністрації «Сільпо» за плідну співпрацю протягом останніх років.

<strong>instrumarket2019</strong>

<strong>instrumarket2019</strong>

<strong>instrumarket2019</strong>