АНОНС

Глобальний флешмоб "White Card"

Одеський торговельно-економічний фаховий коледж приєднався до глобальної ініціативи "White Card" 5 квітня Українська федерація "Спорт заради розвитку" оголосила про запуск флешмобу "White Card", що відзначається як символ миру та спортивного духу. Здобувачі освіти та викладачі нашого коледжу взяли участь у цій акції, узявши участь у руханці на честь спорту та миру.

Під час руханки, що відбулася на території коледжу, студенти та викладачі демонстрували свою підтримку ідеї спорту як засобу розвитку та сприяння миру. Наш коледж активно долучився до цієї глобальної ініціативи, підтверджуючи свою згоду з ідеями миру та спортивного духу через спортивні заходи та активний рух.

Коледж зафіксував свої найкращі досягнення фотографіями, на яких зображені студенти з медалями та кубиками, отриманими у результаті участі у різноманітних змаганнях.

Ці фотографії свідчать про високий рівень підготовки студентів і активну участь коледжу у спортивних та науково-технічних заходах. Отримання медалей та кубиків є заслуженим визнанням старанної праці студентів та їх наставників у досягненні високих результатів у різних галузях діяльності.#WhiteCard

#УФСЗР

#Спорт_заради_розвитку

#sport_for_development

#BeyondSport #peace #sporthttps://youtu.be/UZwxmUYBiJM