Логотип 'ОФЕК_КНТЕУ'

ОФЕК КНТЕУ

Одеський фінансово-економічний
коледж Київського національного
торговельно-економічного
університету

АНОНС

anons

Круглий стіл "Глобалізація як основна закономірність розвитку сучасного світового господарства"


25.05.2017р. серед студентів II курсу (21-23 гр.) проведено круглий стіл на тему: «Глобалізація як основна закономірність розвитку сучасного світового господарства».
З вступним словом виступив запрошений старший викладач кафедри економічних теорій Бурлаченко Д.М., який прийняв активну участь в обговоренні запропонованих питань. Студентів до участі в круглому столі готували викладачі курсу «Політекономія» Акімова К.В. і Майорова Т.Р.
На обговорення було запропоновано 9 питань, які заздалегідь передбачали створення проблемних ситуацій та розгорнення дискусії.
Студенти підготували чудові презентації, які дозволили наглядно представити позитивні та негативні наслідки глобалізації та її стан. В обговоренні окреме місце було присвячено аналізу проблеми входження економіки України до системи глобалізованого світового господарства.

З вітальними словами виступили декан фінансово-облікового факультету інституту Продан Тетяна Яківна, директор коледжу Гура Ольга Леонідівна, які розповіли всім присутнім про здобутки нашої Альма-матер.
globalization

globalization

globalization

globalization

globalization