АНОНС

anons

Європейський вектор стану бухгалтерського обліку


<strong>esbuhobl2021</strong>
Міжвузівська науково-практична студентська конференція
«Європейський вектор стану бухгалтерського обліку, фінансів та оподаткування в сучасних умовах розвитку економіки»
19 листопада 2021року

9 листопада 2021 року відбулася Міжвузівська науково- практична студентська конференція «Європейський вектор стану бухгалтерського обліку, фінансів та оподаткування в сучасних умовах розвитку економіки» на якій учасники конференції заслухали цікаві та змістовні доповіді гостей.

В доповідях особлива увага приділялась актуальним питанням та проблемам розвитку бухгалтерського обліку, фінансів, оподаткування, аналізу та аудиту в Україні.

Як зазначили гості конференції, захід відбувся на високому рівні, про що свідчить використання новітніх інформаційних технологій.

По завершенню роботи конференції, організатори конференції подякували усім за активну участь у конференції та актуальність доповідей, та висловили сподівання на подальшу співпрацю та продовження подібних наукових заходів у стінах ВСП «ОТЕФК КНТЕУ».

В ході конференції обговорювалися актуальні питання, за результатами яких було сформовано комплекс відповідних рекомендацій щодо вирішення виявлених в процесі дослідження учасниками сучасного стану та проблем обліку, аналізу, контролю та оподаткування в Україні.

Матеріали міжвузівської НПСК Європейський вектор стану бухгалтерського обліку, фінансів та оподаткування 2021

<strong>esbuhobl2021</strong>


<strong>esbuhobl2021</strong>


<strong>esbuhobl2021</strong>