Логотип 'ОФЕК_КНТЕУ'

ОФЕК КНТЕУ

Одеський фінансово-економічний
коледж Київського національного
торговельно-економічного
університету

АНОНС

anons

Економічний експрес від НБУ


<strong>ekoxpsnbu2019</strong>

Начальник відділу моделювання Департаменту монетарної політики та економічного аналізу НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ Антон Груй 19 вересня 2019 року відвідав Одеський торговельно-економічний інститут та Одеський фінансово-економічний коледж КНТЕУ з лекцією «Макроекономічні моделі для монетарної політики в НБУ», що дала початок програмі «Економічний експрес» в Одесі.

Студенти економічних спеціальностей отримали можливість ознайомитись з ключовими моментами еволюції концепції монетарної політики, її пріоритетами і інструментами, а також прогнозними моделями, що застосовує НБУ у своїй діяльності. Відбулось обговорення викликів та перспектив сучасної монетарної політики Національного банку України. Лектору висловлена щира подяка слухачів за цікаву презентацію та набуті знання.

<strong>ekoxpsnbu2019</strong>


Представники Одеського торговельно-економічного інституту та Одеського фінансово-економічного коледжу КНТЕУ 19 вересня 2019 року взяли участь у двох освітніх лекторіях «Економічного експресу», які відбулися одночасно: один для викладачів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, інший – для студентів закладів вищої освіти Одеси.

На лекторіях обговорені актуальні аспекти конкурентоздатності національних економік, монетарної політики НБУ, банківських систем світу, обґрунтовано модель запуску ринку сільгоспземель в Україні та розглянуті макроекономічні моделі для монетарної політики НБУ.

Щира вдячність спікерам та координаторам проекту за бездоганну організацію заходу та можливість цікавого спілкування!

#NBUexpress #ofek #освіта

<strong>ekoxpsnbu2019</strong>

<strong>ekoxpsnbu2019</strong>

<strong>ekoxpsnbu2019</strong>

<strong>ekoxpsnbu2019</strong>