Логотип 'ОФЕК_КНТЕУ'

ОФЕК КНТЕУ

Одеський фінансово-економічний
коледж Київського національного
торговельно-економічного
університету

АНОНС

anons

День відкритих дверей


Для кожного школяра стає важкий вибір своєї майбутньої професії. Наш Одеський фінансово-економічний коледж знов проводить день відкритих дверей, щоб допомогти їм у цій складній справі.

13 вересня відбулась чергова зустріч з майбутніми абітурієнтами та їх батьками, які виявляли щиру зацікавленість перспективі вступу до нашого коледжу, ставили питання щодо навчання та вибору майбутньої спеціалізації.

Директор коледжу, Гура Ольга Леонідівна, презентувала основні умови вступної кампанії 2019 року, зазначивши, що навчання в ОФЕК КНТЕУ – це перший крок для побудови успішної кар’єри у майбутньому і здобуття престижної сучасної спеціальності, яка затребувана на сучасному ринку праці.

Студенти нашого коледжу показали свої таланти та розповіли про цікаве студентське життя.

Зустрічі проведені в рамках Дня відкритих дверей були цікавими і корисними, вступники отримали багато вражень, позитивних емоцій та мотивацію до успішного складання іспитів або зовнішнього незалежного оцінювання, що дасть можливість долучитися до родини Одеського фінансово-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету!

Одеський фінансово-економічний коледж знов запрошує вас до наступного дня відкритих дверей та до навчання!

dvd2018

dvd2018

dvd2018

dvd2018

dvd2018

dvd2018

dvd2018