Логотип 'ОТЕФК_КНТЕУ'

ОТЕФК

Одеський торговельно-економічний
фаховий коледж

bgHeader1

АНОНС

anons

День знань


<strong>denznan2021</strong>
Сьогодні наша студентська родина поповнилася новими друзями.
1 вересня 2021 року студенти та викладачі ОТЕФК КНТЕУ зустріли велике та радісне свято - День знань!

Відкриваючи урочистий захід, директор коледжу Квач Ярослав Петрович привітав студенів та викладачів коледжу із початком нового навчального року, запевнив студентів, що вони потрапили до дружньої родини, яка прикладе максимум зусиль для здобуття якісних знань. Звернув увагу на правила проведення освітнього процесу в умовах адаптивного карантину.

Заступник директора Ольга Гура закликала першокурсників до активного студентського життя та підтримання іміджу коледжу, урочисто вручила символічний студентський квиток кращій абітурієнтці коледжу цього року, Заболотній Аннастасії!
З нагоди 30-річча Незалежності України студенти прийняли участь у святковій вікторині та мали змогу заробити «солодкі гроші» своїми знаннями.

Весь педагогічний колектив вітає вас із початком студентства і бажає, щоб час у стінах коледжу приніс лише радісні миті. Легкого вам навчання! У добрий путь!!!
Бажаємо, щоб кожен день був сповнений нових цілей у навчанні, впевнених прагнень, чудових ідей, веселих історій і особистих перемог.

Вітаємо!!!

Приєднуйтесь!<strong>denznan2021</strong>


<strong>denznan2021</strong>


<strong>denznan2021</strong>


<strong>denznan2021</strong>


<strong>denznan2021</strong>