Логотип 'ОФЕК_КНТЕУ'

ОТЕФК

Одеський торговельно-економічний
фаховий коледж

bgHeader1

АНОНС

anons

День знань


<strong>denznan2020</strong>
Сьогодні наша студентська родина поповнилася новими друзями. 1 вересня 2020 року студенти та викладачі ОФЕК КНТЕУ зустріли велике та радісне свято - День знань!

Зважаючи увагу на карантин, ми все ж таки змогли провести це чудове свято за нормами запобігання коронавірусної інфекції COVID-19.

Відкриваючи урочистий захід, директорка коледжу Гура Ольга Леонідівна привітала теплими словами всіх присутніх із початком нового навчального року, зазначила, що за результатами вступної кампанії 2020 року КНТЕУ знов ввійшов у ТОП-5 найпопулярніших закладів вищої освіти в Україні, а також став лідером за кількістю поданих заяв вступниками серед економічних ЗВО країни. Звернула увагу на правила проведення освітнього процесу в умовах адаптивного карантину.

Урочисте вручення студентського квитка як головного символу студентства, традиційно першим пройшов кращій першокурсник. Цього року кращім абітурієнтом коледжу став Воронюк Данило!

Студенти мали змогу сфотографуватись на фотозоні та поділитися світлиною в своєму Інстаграм та Фейсбук під хештегом #офек

Весь педагогічний колектив вітає вас із початком студентства і бажає, щоб час у стінах коледжу приніс лише радісні миті. Легкого вам навчання! У добрий путь!!!

Сподіваємось, що на цьому невеликому заході студентам було цікаво. Бажаємо, щоб кожен день був сповнений нових цілей у навчанні, впевнених прагнень, чудових ідей, веселих історій і особистих перемог.

Вітаємо!!!
Приєднуйтесь!

<strong>denznan2020</strong>


<strong>denznan2020</strong>


<strong>denznan2020</strong>


<strong>denznan2020</strong>