Логотип 'ОФЕК_КНТЕУ'

ОФЕК КНТЕУ

Одеський фінансово-економічний
коледж Київського національного
торговельно-економічного
університету

АНОНС

anons

День знань


denznan2017

1 вересня 2017 року в Одеському фінансово-економічному коледжі Київського національного торговельно-економічного університету відбулися урочистості з нагоди Дня знань та інавгурація студентів.
denznan2017

З вітальним словом до першокурсників звернулась директор коледжу Гура Ольга Леонідівна, відзначивши, що за результатами вступної кампанії 2017 року, КНТЕУ вкотре увійшов у п’ятірку кращих навчальних закладів України. Директор привітала вступників із правильним вибором та побажала успіхів у навчанні, творчих здобутків і цікавого студентського життя.
Користуючись нагодою, Гура О.Л. вручила грамоти студентам-переможцям обласних олімпіад.
denznan2017

Традиційно першими урочисту церемонію вручення залікової книжки та студентського квітка пройшли найкращі представники першокурсників, які у рейтингу вступних випробувань отримали максимальні бали:
• Прокопчук Марія Олександрівна
• Кражановський Олександр Олександрович
denznan2017

Найбільш хвилюючим для всіх стало Проголошення Присяги студента – момент, що запам’ятовується на все життя. Склавши присягу рідному коледжу, першокурсники стали ще ближче до здійснення мрій, поставлених цілей та досягнення успіху у професійній сфері.
Заступник голови Ради студентського самоврядування ОФЕК КНТЕУ Кочмарік Єлізавета привітала першокурсників у великій та дружній родині ОФЕК КНТЕУ, побажавши їм реалізувати себе у навчанні, спорті, творчому та громадському житті коледжу.
Талановиті студенти старших курсів провели урочистий концерт.
denznan2017

Свято інавгурації завершилося гімном «Гаудеамус».
Дорогі першокурсники 2017 року! Від усього серця бажаємо вам захоплюючої подорожі у світ знань! Нехай цей навчальний рік стане для всіх вас відправною точкою до підкорення нових вершин, а кожен день навчання в коледжі збагачує вас знаннями та професійними навичками, сприяє духовному зростанню як особистості!