Логотип 'ОФЕК_КНТЕУ'

ОТЕФК

Одеський торговельно-економічний
фаховий коледж

bgHeader1

АНОНС

anons

ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я


<strong>denzdorov2020</strong>
Як кажуть: «Спорт - це здоров'я !»

З нагоди Дня фізкультури і спорту, з метою популяризації здорового і безпечного способу життя серед молоді у нас пройшов ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я

День фізкультури і спорту заснований в 1994 указом президента на підтримку ініціативи фізкультурних і спортивних організацій. Він відзначається щорічно в другу суботу вересня.

Директорка коледжу, Ольга Гура, вручила грамоти студентам, які раніше приймали участь у спортивному обласному змаганні та посіли призові місця.

Тож наші студенти не тільки займалися навчанням під час карантину, а також приймали активну участь у спортивному челенджі "Заради руху".

Марія Петренко отримала диплом за участь у челенджі "планка", а Дементєєв Сергій зайняв перше місце у обласних змаганнях серед юнаків у спортивному челенджі "віджимання" Вітаємо!!!

Свято продовжилося флешмобом - ранкової зарядки. Викладачі разом зі студентами виконували різноманітні спортивні вправи.

«Масовість і особистий приклад педагогів - важлива умова проведення таких заходів», - підкреслив один з організаторів фестивалю, викладач фізичної культури Чітідзе Людмила Михайлівна.

А потім серед команд коледжу відбулися спортивні змагання «Веселі старти».
Команди змагалися між собою, але перемогли найкращі.

1 місце - команда "Тумба-юмба"
2 місце - команда "Малыши"
3 місце - команда "Виталик"

Кожний, хто приймав участь, отримав свої призи. Вітаємо!

Не забувайте піклуватися про своє здоров'я!

#ofek #офек #отефк #студент #фінанси

<strong>denzdorov2020</strong>


<strong>denzdorov2020</strong>


<strong>denzdorov2020</strong>


<strong>denzdorov2020</strong>