Логотип 'ОФЕК_КНТЕУ'

ОФЕК КНТЕУ

Одеський фінансово-економічний
коледж Київського національного
торговельно-економічного
університету

АНОНС

anons

День Св. Валентина


<strong>denvalentina2019</strong>

14 лютого 2019 року з нагоди романтичного свята - Дня святого Валентина-покровителя всіх закоханих в коледжі відбулась низка заходів.

Всі знають історію по Святого Валентина, який одружував воїнів попри указ, що забороняв шлюби. Також всім відомо, що саме 14 лютого було вбито Валентина і с тих пір цей відмічають як день закоханих. В кожній країні свої звичаї, традиції, але в саме цей день у всьому світі закохані дарують одне одному валентинки, шоколад, для дівчат квіти. Також дуже популярно признаватися в щирому коханні серед підлітків в цей день.

В нашому навчальному закладі рада студентського самоврядування влаштувало цікаву гру між командами дівчат та юнаків «Битва Титанів». Ця гра показує, які ж дівчата і хлопці все-таки різні. У змаганнях були цікаві конкурси, вікторини. Звичайно перемогла краса і розум наших дівчат.

В коледжі працювала пошта до Дня святого Валентина! Для всіх, хто бажав поділитися частинкою свого серця, з 12 лютого в холі знаходилась святкова скринька. А 14 лютого всі валентинки знайшли свого адресата!

В п‘ятницю, 15 лютого, відбулась дискотека на честь дня Святого Валентина. Молодь мала можливість потанцювати і провести час зі своєю половиною або знайти її!

Усім міцного і справжнього кохання!!

#ofek #студент #колледж #коледж #вступ #офек #офэк
#бакалавр #финансы #торговый #education #фінанси

<strong>denvalentina2019</strong>

<strong>denvalentina2019</strong>

<strong>denvalentina2019</strong>

<strong>denvalentina2019</strong>

<strong>denvalentina2019</strong>