Логотип 'ОФЕК_КНТЕУ'

ОФЕК КНТЕУ

Одеський фінансово-економічний
коледж Київського національного
торговельно-економічного
університету

АНОНС

anons

Радіодиктант єдності!


denmovi091117

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада.
Мова є основою духовного багатства народу та інтелектуального потенціалу; найвагоміше надбання кожної окремої людини і найбільша суспільна цінність. Мова – це душа мільйонів українців, загартована історією і відточена творчістю найталановитіших письменників.
Наша мова звучала вже у творах Нестора Літописця, «Слові о полку Ігореві», «Посланні Володимира Мономаха» та інших визначних пам’ятках писемності.
У цей день проводиться безліч святкових заходів, покладаються квіти до пам’ятника Нестерові - літописцю. Усі бажаючи долучаються до написання радіодиктанту.
Всеукраїнський радіодиктант національної єдності – це унікальна подія, яка відбувається на Українському радіо до Дня української писемності та мови, що відзначається 9 листопада.
Радіодиктант національної єдності традиційно відбувся у День української писемності та мови – 9-го листопада і звучав на Першому каналі Українського радіо, його читав доцент Київського університету ім. Б. Грінченка, автор підручників і посібників із української мови Олександр Авраменко.
Девіз цьогорічного радіодиктанту – "Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета".
Популярність радіодиктанту щороку зростає. І найголовніше в ньому – це не перевірка знань. Важлива солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово.denmovi091117

denmovi091117

denmovi091117

denmovi091117

denmovi091117