Логотип 'ОТЕФК_КНТЕУ'

ОТЕФК

Одеський торговельно-економічний
фаховий коледж

bgHeader1

АНОНС

anons

День коледжу 2021


<strong>denkoledzhu2021</strong>
День коледжу – свято, яке єднає усіх: студентів, випускників, викладачів, друзів коледжу. Здається, що може бути спільного у людей, котрі навчалися на різних спеціальностях, навіть у різних століттях?! Звичайно – всіх нас об’єднує любов до ОФЕК КНТЕУ!

Нині випускники жадають показати своїм дітям та внукам, де вирувало їх життя, де навчались і отримували знання, реалізовували свої таланти та розвивалися. Можливо, саме їх діти та онуки в майбутньому гордо зватимуться студентами вже ОТЕФК КНТЕУ.

Відкриваючи свято, директорка коледжу к.е.н., доцент Ольга Гура, привітала усіх гостей, випускників, студентів, співробітників, вступників та наголосила: «Коледж стрімко розвивається в усіх сферах: науковій, спортивній, громадській. Приємно бачити, яких талановитих студентів та успішних випускників ми маємо. Це все для вас і завдяки вам!».

З вітальними словами виступили заступник директора ОТЕІ КНТЕУ к.е.н., доцент Валентина Князькова.

<strong>denkoledzhu2021</strong>


Актова зала коледжу була заповнена атмосферою гарного настрою, яскравих посмішок, приємних спогадів. Привертали увагу гарячі рукостискання та обійми давніх друзів.

<strong>denkoledzhu2021</strong>


Найдорожчими гостями цього свята стали випускники різних років та найбільші групи випускників
- 1976 року, які цього дня відзначали 45 років з дня випуску!
- 2002 року, які цього дня відзначали 20 років з дня випуску!

Зі святом коледж привітала викладач – методист минулих років Калашнікова С. М., яка викладала фінанси у 1979- 1998 роках. Світлана Миколаївна висловила подяку колежу за організацію свята та наголосила, що запорука успіху будь-якого вишу – його студенти: активні, енергійні, розумні та цілеспрямовані.

<strong>denkoledzhu2021</strong>


<strong>denkoledzhu2021</strong>


Зі словами подяки до викладачів звернулись зі сцени випускники минулих років, пригадавши найкращі роки навчання в коледжі:
- Гориславець (Трищенко) Наталія Миколаївна (випускниця 1976 року),
- Панчук Михайло Анатолійович (випускник1986 року),
- Левченко Александр (випускник 2001 року) та інші.

Особливо, зі сцени привітали нас випускники 2020 року!
- Хазова Марина
- Іванова Валерія
- Щеглова Ірина!

Святкування продовжилося у неформальній атмосфері: гості свята прогулювалися рідним - проте оновленим коледжем, його затишною територією, фотографувалися, та, спілкуючись зі студентами, відчули той самий зв'язок поколінь.

<strong>denkoledzhu2021</strong>

До свята Коледжу долучились також майбутні студенти зі своїми батьками. Абітурієнти поспілкувалися із приймальною комісією, отримали всю необхідну інформацію про вступну кампанію та вже долучилися до нашої родини.

<strong>denkoledzhu2021</strong>


#ofek #офек #офэк #коледж #колледж #офеккнтеу #офэккнтэу #випуск #выпускник #друзья #студент