Логотип 'ОФЕК_КНТЕУ'

ОТЕФК

Одеський торговельно-економічний
фаховий коледж

bgHeader1

АНОНС

anons

День безпечного Інтернету 2020


<strong>deninet2020</strong>

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. «День безпечного Інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів з безпеки онлайн разом зі всім світом: як у закладі освіти, бібліотеці, громадській організації, так й в органах влади, бізнесових організаціях. Щороку до Дня безпечного Інтернету в Україні, як і у всьому світі, приєднується все більше організацій.

150 країн офіційно підтримали День безпечного Інтернету 2019 року. В Україні до Дня безпечного Інтернету офіційно долучились понад 1400 закладів освіти, бібліотек та громадських організацій. Понад 18000 освітян та бібліотекарів у всіх областях України взяли участь в освітніх заходах із безпеки в Інтернеті. 142 500 дітей та молодих людей взяли участь в офіційно зареєстрованих заходах, присвячених безпеці в Інтернеті.

<strong>deninet2020</strong>


Циклова комісія природничо-математичних дисциплін коледжу провела Конференцію-тренінг «День безпечного Інтернету 2020» – «Разом для найкращого Інтернету»

Зі вступним словом виступила голова ЦК . Бахчеван Е.В, та студенти 11 групи Мусат М., Леган В.

На конференції обсудили такі важливі теми, як

- Просто користуватися смартфоном чи ноутбуком і мати доступ до Інтернету — ще не означає володіти цифровою грамотністю (Терентьєва Г. – 11гр., Бошняк О. – 11 гр.).
- Загальноєвропейські стандарти викладання та оцінки цифрової компетентності (Бошняк О., Іджилова А., Мусат М. – 11 гр.)
- Цифрова грамотність необхідна кожному громадянину через п’ять основних причин (Леган В., Терентьєва Г. – 11 гр.)

<strong>deninet2020</strong>


Презентували учасникам «Посібник з прав людини для інтернет-користувачів» (Грубань Д. 12 гр. – ведучий );

Учасникі ознайомились з надихаючими історіями використання онлайнових інструментів дітьми в різних містах і країнах для участі в прийнятті рішень, що їх стосуються(Карабецька Н. – ведуча, студенти Лановенко А., Матяш М., Крецу Д. – 13 гр.);

Пройшли Веб-квест «Безпечний Інтернет».

#День Безпечного Інтернету #Діти Онлайн Координатор #Проектів ОБСЄ В Україні #Найкращий Інтернет #Ресурси Для Вчителів

<strong>deninet2020</strong>


<strong>deninet2020</strong>