АНОНС

День працівників освіти

29 вересня в Одеському торговельно-економічному фаховому коледжі відбулись урочистості, присвячені Дню працівників освіти.


Цього року викладача української мови Батарейну Олену, викладача фізичного виховання Панасюк Ірину та викладача банківської справи Турицю Євгенію було нагороджено почесною грамотою Департаменту освіти і науки одеської обласної державної адміністрації.


Директорка Коледжу Ольга ГУРА привітала колектив зі святом та також відмітила педагогів ОТЕФК Почесними грамотами.


Вітаємо наших освітян з почесною нагородою та бажаємо успіхів, наснаги та натхнення у подальшій праці!

Рада студентського самоврядування на честь свята провела День самоврядування, а також подарувала яскраві виступи в Актовому залі для викладачів коледжу.


Студенти ІІІ курсу підготували для наших освітян святковий квест «Історія Коледжу». Було дуже цікаво та весело!


Викладачі мали змогу відпочити від своїх обов'язків, хоча би на один день, а студенти відчути на собі велику відповідальність, тяжкий труд та неперевершені задоволення від допомоги в пізнанні вершини знань іншим - від роботи викладачем


День був дуже незвичним і водночас цікавим. Всі отримали масу задоволення та незабутніх вражень!

Традиційно студенти привітали викладачів-ветеранів праці з нагоди Дня працівника освіти.


Минулих викладачів не буває. Викладач завжди є викладач, бо завжди може допомогти і навчити не лише предмету викладання, але й дати пораду, поділитись життєвим досвідом - виконати свій обов'язок завжди, із гідністю.


Дорогі освітяни! Переконані, що неоціненний досвід, самовідданість і незламність у нових воєнних реаліях, мудрість та терпіння дозволять вам і надалі вирішувати серйозні професійні завдання.


Нехай цей святковий день принесе вам безліч позитивних емоцій, теплі привітання та побажання від студентів. Міцного вам здоров'я, оптимізму, творчих успіхів та Перемоги!


ЗІ СВЯТОМ ВАС,ОСВИТЯНИ!!!