АНОНС

З Днем Вишиванки!

День вишиванки — особливе свято в Україні, коли люди вдягають на себе традиційні українські вишиванки для виявлення гордості за свою національну культуру і спадок.


Всесвітній день вишиванки — це неофіційне, але дуже важливе для українського народу свято. Воно відзначається щороку в третій четвер травня. У 2024 році дата святкування випала на 16 травня. У День вишиванки кожен, хто хоче підкреслити своє українське походження, а також просто підтримати Україну, одягнув вишиванку.


Українська вишиванка – це заповіт предків, це код нації, який вже став світовим модним трендом, і це наша індивідуальність. Адже хоч ми й різні, як орнаменти вишиванок з кожного куточка нашої держави, та разом з тим єдині у боротьбі за свою волю і свободу. Бо ми – українці, міцні та стійкі духом нащадки славних козаків!


У День вишиванки студенти та співробітники Коледжу прийшли на заняття у святковому вбранні та залюбки фотографувалися на пам'ять про цей день. Рада студентського самоврядування провела святкову вікторину та за кожну вірну відповідь пригощала смаколиками всіх учасників івенту.


З Днем Вишиванки! Все буде Україна!


#вишиванка #ukraine #україна #madeinukraine #vyshyvanka #вишивка #деньвишиванки