АНОНС

День працівників освіти

30 вересня в Одеському торговельно-економічному фаховому коледжі відбулись урочистості, присвячені Дню працівників освіти.

Завідувачку відділення «Фінанси і кредит», к.п.н. Валерію ГОЛКУ, секретаря приймальної комісії, в.в.к Ірину МАЛІКОВУ та голову циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін, к.п.н.Людмилу МАЛИШЕНКО було нагороджено почесною грамотою Департаменту освіти і науки одеської обласної державної адміністрації Людям, які обрали професію викладача, притаманна дивовижна риса - вони ніколи не знають втоми, ніколи не скаржаться, не дорікають, присвячуючи кожну вільну хвилину збагаченню освітнього потенціалу нації. Вітаємо наших освітян з почесною нагородою та бажаємо успіхів, наснаги та натхнення у подальшій праці!Рада студентського самоврядування на честь свята провела День самоврядування, а також приготувала відеопривітання для викладачів коледжу.

Викладачі мали змогу відпочити від своїх обов'язків, хоча би на один день, а студенти - відчути на собі велику відповідальність, тяжкий труд та неперевершені задоволення від допомоги в пізнанні вершини знань іншим - від роботи викладачем

День був дуже незвичним і водночас цікавим. Всі отримали масу задоволення та незабутніх вражень!Традиційно студенти відвідали і привітали викладачів-ветеранів праці з нагоди Дня працівника освіти.

Минулих викладачів не буває. Викладач завжди є викладач, бо завжди може допомогти і навчити не лише предмету викладання, але й дати пораду, поділитись життєвим досвідом - виконати свій обов'язок завжди, із гідністю.

Кожен в нашому коледжі зичить вам шалену вдячність та безмежну повагу за великі старання, плідну працю та можливість з належної причини щиро вам подякувати.

ЗІ СВЯТОМ ВАС ВИКЛАДАЧІ !!!