АНОНС

День заснування коледжу!

Дорогі друзі! Вітаємо вас усіх з нашим святом, з Днем народження нашого найулюбленішого Коледжу!

Цього року День заснування коледжувідбувався в період, коли Україна переживає складні часи війни, але велика і дружня наша родина все ж змогла зібратись разом! Ми боремося за свою незалежність не лише на полі бою, але й на інформаційному, економічному та освітянському фронтах.

Завдячуючи ЗСУ сьогодні маємо можливість продовжувати жити і як ніколи цінувати кожну мить – любити, творити, навчатись, допомагати. Тому 11 січня ми провели цей День коледжу з безмежною вірою у майбутню перемогу.

Сьогодні ми отримали безліч привітань від наших партнерів, стейкхолдерів, випускників, студентів! До нас на свято завітали наші метри! Наш Коледж для нас став не тільки найулюбленіший, а й рідний!

Бажаємо нашому прекрасному навчальному закладу процвітання, здобутків та проведення навчання в його стінах на довгі роки. Нехай ще багато десятиліть наш Коледж приносить користь і радість тисячам студентів. Бажаємо нашому коледжу творчих злетів і перемог, нових звершень, успішної реалізації поставлених цілей у досягненні підвищення рівня підготовки фахівців. Здоров'я, терпіння, радості і задоволення від роботи всім викладачам !!!

Процвітання нашому ОТЕФК!!!

Зі святом!

Все буде Україна!