АНОНС

Безпека понад усе!

В цей складний, для нашої країни, час - дуже важливо не забувати про безпеку та уважність. Небезпека може бути там де не очікуєш. Саме тому, для безпеки наших студентів, до нашого коледжу завітали інструктори від ГО «Асоціація саперів України» https://www.uda.org.ua/. Вони розповіли, як себе поводити с небезпечними предметами в різних місцях та ситуаціях. Тепер ми знаємо, як зробити для себе безпечне середовище та надати допомогу іншим.

На сьогодні, Асоціація реалізує проєкт «Зміцнення потенціалу EORE та підготовка саперів в Україні – Зміцнення потенціалу протимінної діяльності», що здійснюється ГО «Асоціація саперів України» за фінансуванням MinesAdvisoryGroup (MAG) та Міністерства закордонних справ Нідерландів, на підставі грантової угоди між міжнародною неприбутковою організацією MinesAdvisoryGroup та громадською організацією «Асоціація саперів України».

Головна мета проєкту – посилення спроможності України щодо навчання населення і запобігання ризикам від вибухонебезпечних боєприпасів з метою зниження ризику травмування та загибелі від вибухонебезпечних предметів в країні.

Дякуємо Асоціації саперів України за турботу про нашу безпеку! 1 сапери.pptx

СЛАВА УКРАЇНІ