АНОНС

ODESA STUDENTS 3x3

23 травня у спортивному комплексі Національного університету «Одеська політехніка» відбувся захоплюючий чемпіонат з баскетболу 3х3 серед студентських команд «ODESA STUDENTS 3x3 2024». У змаганнях брали участь студенти очного відділення інститутів та коледжів міста Одеси та Одеської області, що створило неймовірну атмосферу спортивного азарту та дружньої конкуренції.


Організаторами турніру виступили Одеська міська федерація баскетболу (@ogfb_odessa) та Одеське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України (@sport_mon_odesa).


Ми з гордістю повідомляємо, що наш коледж зайняв почесне 3 місце серед закладів вищої освіти! Цей чудовий результат досягнутий завдяки неймовірним зусиллям і таланту наших студенток:


- Гармаш Анастасія


- Старовойтова Дарʼя


- Стовбир Олександра


- Магдич Олена


Наші студентки проявили себе неймовірно, показавши високий рівень майстерності, командної гри та спортивного духу. Вони довели, що студенти нашого коледжу не тільки розумні, але й спортивні, готові досягати успіху як в академічних, так і у спортивних змаганнях.


Бажаємо всім учасникам міцного здоров’я та миру!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! ГРАЄМО ЗАВДЯКИ ЗСУ! СЛАВА УКРАЇНІ!


#СтудентськаБаскетбольнаЛіга #СБЛУ#SBLU #5x5 #FBU#ФБУ #ОМФБ #ОГФБ #OGFB #Баскетбол #BasketBall #OdesaBasketball #OdesaBasket #Odesa #Одеса #Україна #Ukraine #УкраїнаЄдина #СлаваУкраїні #СлаваЗСУ#ГраємоЗавдякиЗСУ