Логотип 'ОФЕК_КНТЕУ'

ОФЕК КНТЕУ

Одеський фінансово-економічний
коледж Київського національного
торговельно-економічного
університету

АНОНС

anons

Життя без границь


<strong>LifeWithoutBorders2018</strong>

Студенти прийняли участь в зустрічі із Ником Вуйчичом - австралійським мотиваційним тренером.
Він народився з рідкісним захворюванням - без рук і ніг. Незважаючи на інвалідність він став популярним "коучем" - людиною, яка вчить позитивному погляду на життя
«Саме ви - ті, хто змінює світ. Коли ви подивіться на будь-яку людину, яка зробила щось хороше, то знайте, все починалося з її рішення ... Мені подобається концепція вирощування чогось: ти сієш насіння в землю, заливаєш водою, кладеш добриво (воно не добре пахне, але є корисним), і щось росте. Одна справа, якщо ми дамо 100 людям їжу, інша справа - навчити людину, як вирощувати їжу для себе сам. А наступний рівень - коли ця людина створить школу, в якій вчать цьому інших. І всі ті люди, які знають, як вирощувати їжу, приймають саме рішення щось змінити. У кожного з них є своє "насіння", і вони віддають його бідному і вчать його. Це те, що утримує країну, це - майбутнє. Якщо ви подивіться на Україну, то і вона починається з рішення і віри », - заявив Нік Вуйчич.
Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов під час заходу зазначив, що зустріч з Ніком Вуйчич - це можливість для молоді Одеського регіону припинити коливатися в своїх силах і зламати стереотипи, які звужують світ в "чорний і білий".
На захід завітав також Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.

#офек #отєи #студент #жизньбезграниц #освіта #коледж #коледж

<strong>LifeWithoutBorders2018</strong>

<strong>LifeWithoutBorders2018</strong>

<strong>LifeWithoutBorders2018</strong>