АНОНС

Повертаємося до навчання!

Новий навчальний рік сьогодні розпочинається в умовах війни, але, попри все, наша студентська родина поповнилася новими друзями.1 вересня 2022 року студенти та викладачі ОТЕФК зустріли велике та радісне свято - День знань!

Свято пройшло із використанням дистанційної платформи ZOOM.


Відкриваючи урочистий захід, директорка коледжу Ольга Гура розпочала зустріч з шанування героїв, які заплатили своїм життям за нашу свободу та оголосила хвилину мовчання. Привітала студенів та викладачів коледжу із початком нового навчального року та запевнила студентів, що вони потрапили до дружньої родини, яка прикладе максимум зусиль для здобуття якісних знань.Звернула увагу на особливості проведення освітнього процесу в умовах військового стану.


Завідувачка відділення Валерія Голказакликала першокурсників до активного студентського життя та підтримання іміджу коледжу,урочисто вручила символічний студентський квиток кращій абітурієнтці коледжу цього року, Антюховій Анастасії!


Вже в перший день навчання студенти прийняли участь у святковій вікторині та мали змогу заробити «солодкі гроші» своїми знаннями.


Весь педагогічний колектив вітає вас із початком студентства і бажає, щоб час у стінах коледжу приніс лише радісні миті. Легкого вам навчання! У добрий путь!!!


Бажаємо, щоб кожен день був сповнений нових цілей у навчанні, впевнених прагнень, чудових ідей, веселих історій і особистих перемог.


Вітаємо!!!


Приєднуйтесь!