Логотип 'ОФЕК_КНТЕУ'

ОФЕК КНТЕУ

Одеський фінансово-економічний
коледж Київського національного
торговельно-економічного
університету

АНОНС

anons

День знань в ОФЕК КНТЕУ


3 вересня 2018 року студенти та викладачі Одеського фінансово-економічного коледжу зустрічали початок нового року - велике та радісне свято.

DenZnanOFEKKNTU2018

DenZnanOFEKKNTU2018

Відкриваючи урочисті заходи, директор коледжу Гура Ольга Леонідівна привітала теплими словами всіх присутніх із початком нового навчального року, зазначила, що за результатами вступної кампанії 2018 року КНТЕУ ввійшов у ТОП-5 найпопулярніших закладів вищої освіти в Україні, а також став лідером за кількістю поданих заяв вступниками серед економічних ЗВО країни.
DenZnanOFEKKNTU2018

До дружньої студентської родини коледжу влилася нова хвиля першокурсників. Нові студенти радісно переступили поріг коледжу і з цікавістю спостерігали, як на сцені студенти старших курсів показували свої таланти.
DenZnanOFEKKNTU2018

Момент Проголошення Присяги на вірність ОФЕК КНТЕУ студенти запам’ятають на все життя, адже ця незмінна традиція засвідчує вибір кожного бути саме тут, навчатися саме в цьому коледжі!
Першокурсники поділились своїми першими враженнями та були щасливі приєднатись до одного з кращих коледжів України.
Студенти другого та третього курсів радо привітали нових студентів та побажали юній зміні відмінного відношення до обов'язків студента, примноження традицій коледжу та гідно нести звання студента КНТЕУ
Урочисте вручення студентського квитка та залікової книжки як головних символів студентства, традиційно першими пройшли кращі першокурсники.
DenZnanOFEKKNTU2018

DenZnanOFEKKNTU2018

Традиційно свято інавгурації першокурсників завершилося гімном усіх студентів "Гаудеамус", який ознаменував початок навчального 2018-ого року й старт студентського життя для більшості присутніх.
Студенти мали змогу сфотографуватись на фотозоні та поділитися світлиною в своєму інстаграм під хештегом #офек
Приєднуйтесь!
DenZnanOFEKKNTU2018

DenZnanOFEKKNTU2018