Логотип 'ОФЕК_КНТЕУ'

ОТЕФК

Одеський торговельно-економічний
фаховий коледж

bgHeader1

АНОНС

anons

75-річний ювілей!


<strong>75uviley2020</strong>
Сьогодні, з нагоди 75-річчя від дня створення Одеського фінансово-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету відбулись онлайн -урочисті та святкові заходи.

Із вітальним словом до колективу навчального закладу, студентів та випускників звернулась директорка коледжу Ольга Гура.

Слова вітання з нагоди поважного ювілею висловили Анатолій Антонович Мазаракі, ректор Київського національного торговельно-економічного університету; Марина Анатоліївна Зінченко, директор Департаменту фінансів Одеської обласної державної адміністраці;, В’ячеслав Можаровський, почесний працівник Державної контрольно - ревізійної служби України; Ярослав Квач, директор Одеського торговельно-економічного інституту КНТЕУ..

Колеж отримав чисельні вітання від випускників та друзів, стейкхолдерів та партнерів!

Шкода, що сформована ситуація не дозволили нам провести святкування ювілею у стінах нашої Альма-матер. але ми впевнені, що наша зустріч після тривалої розлуки буде ще тепліше і краще!!!

Бажаємо нашому коледжу творчих злетів і перемог, нових звершень, успішної реалізації поставлених цілей у досягненні підвищення рівня підготовки фахівців. Здоров'я, терпіння, радості і задоволення від роботи всім викладачам !!!

Процвітання нашому ОФЕК !!!!

<strong>75uviley2020</strong>


<strong>75uviley2020</strong>


<strong>75uviley2020</strong>


<strong>75uviley2020</strong>


<strong>75uviley2020</strong>